Запрошені спікери

ОСНОВНІ СПІКЕРИ

 

 

Тон де Йонг

Тон де Йонг - завідувач кафедри навчальних технологій Університету Твенте (Нідерланди). Спеціалізується на дослідно-пізнавальному та колаборативному навчанні, переважно у сфері природничих наук, з використанням технологій. Він був координатором ряду проектів Європейського Союзу та кількох національних, включаючи проект «ZAP» з розробки інтерактивних ігор/симуляцій у сфері психології. Зараз налічується більше 80000 комерційних ліцензій «ZAP». Тон де Йонг був координатором 7-го проекту Go-Lab, що стосувався навчання з використанням онлайн-лабораторій в природничих науках, і наразі є координатором проекту H2020 Next-Lab (див. www.golabz.eu). Має більше 200 статей у журналах та розділи у книгах, був відповідальним редактором журналів «Journal of Engineering Education» та «Instructional Science», і зараз є членом редакційної колегії восьми журналів. Опублікував наукові статті в журналі «Science» на тему дослідно-пізнавального навчання з використанням комп’ютерної симуляції (2006), середовищ проектування (2013) та віртуальних лабораторій (2013). Він є членом AERA (Американської асоціації дослідників освіти) і ISLS (Міжнародної спільноти вивчення природничих наук) та Європейської Академії (з 2014 року). Детальніше за посиланням: http://users.edte.utwente.nl/jong/Index.htm.

 

 

Ян М. Павловський

Ян М. Павловський - професор з інформаційних систем у бізнесі в Університеті прикладних наук   Рур-Вест (Німеччина) з 2014 року. Після захисту дисертації в галузі "Інформаційні систем  бізнесу", в Університеті Дуйсбург-Ессен, він працював професором глобальних інформаційних систем в Університеті  Ювяскюля у Фінляндії. Ян Павловський співзасновник компанії з управління якістю та сертифікації (Delzert - Німецька спільнота з сертифікації електронного навчання ), керував приватним науково-дослідним інститутутом з управління знаннями та електронного навчання в Сеулі (Корея)Є активним консультантом з організаційних змін і трансформацій, особливу увагу приділяє цифровій трансформації. Працює в наукових в комісіях і організаціях, таких як Німецька наукова комісія з інформаційних систем бізнесу (WKWI), IEEE, AIS і CEN.    Ян М. Павловський зосереджений на викладанні та дослідженні бізнес-інформаційних систем, зокрема з глобальної точки зору, таких як управління глобально розподіленими бізнес-процесами та проектування систем підтримки глобального співробітництва.

  

Legal Notice:

KA2 CBHE – 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP This project has been funded with support from the European Commission. The content of the website reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.

The MoPED consortium accepts no responsibility or liability whatsoever with regard to information on external links and technical problems incurred as a result of using this site or any linked external sites.

 

Copyright Notice:

All rights reserved. The contents of this website are subject to copyright law. Reproduction is only permitted provided that the MoPED Project website is explicitly referenced in the reproduced document.