Місце проведення

Адреса оргкомітету:

04212, м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-б, Київський університет імені Бориса Грінченка, Науково-дослідна лабораторія інформатизації освіти, к. 004-А.

Координатор конференції:

Морзе Наталія Вікторівна, проректор з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України – менеджер проекту в Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Е-mail: ndl.io@kubg.edu.ua

Довідки за телефоном:

(044) 485-20-87

 

 

Що варто відвідати в Києві  

 

Києво-Печерська лавра

 

 

Свята Успенська Києво-Печерська Лавра є першим і найдавнішим монастирем на території сучасної України. Тільки три монастирські обителі мають в Україні в даний час статус лаври і освячені на честь Успіння Пресвятої Богородиці — Києво-Печерська, Почаївська і Святогірська. Це свідчить про особливе шанування Пресвятої Богородиці нашим православним народом, а також зв’язок монашества на Русі і древньої обителі Успіння Богоматері на Горі Афон.

Софійський Собор


Собор святої Софії — Премудрості Божої, Софія Київська або Софійський собор — християнський собор в центрі Києва, пам’ятка української архітектури та монументального живопису другого десятиріччя 11 ст. (1011-1018), одна з небагатьох уцілілих споруд часів Київської Русі. Одна з найголовніших християнських святинь Східної Європи, історичний центр Київської митрополії.

Національний музей «Меморіал жертв Голодомору»


 width=

Меморіал пам'яті жертв Голодомору в Україні представляє собою комплекс, який розташувався в Києві в парку Слави, що над Дніпром. Пам'ятник споруджено на честь загиблих у 1932-1933 роки. Цей музей був побудований у відповідності з проектом, який був розроблений Гайдамакою спеціально до сімдесятої річниці Голодомору в 2008 році.

 

Літературно-меморіальний музей М. Булгакова

 

Музей Михайла Булгакова відкритий в так званому будинку Турбіних, де письменник жив з 1906 по 1919 р. і куди поселив героїв роману Біла гвардія.

Відтворено інтер'єри кімнат у тому вигляді, як вони відображені на фотографіях і як їх описував сам Булгаков: парадна вітальня з піаніно, медичний кабінет, кімната сестри письменника Варі, а також кімната самого Булгакова і героя роману Миколи, входом до якої служить шафа з табличкою квартири N50 з роману Майстер і Маргарита.

 

Музей однієї вулиці

https://stejka.com/cache/800_600_max/muzey_odnoy_ulicy_2.jpg  

Музей однієї вулиці створений і існує для того, щоб розкривати загадки і приховані факти з історії Андріївського узвозу - однієї з найбільш незвичайних і обов'язкових для відвідування вулиць у столиці України.


 

Музей води

https://stejka.com/cache/800_600_max/muzey_vody_1.jpg  

Музей води знаходиться в самому центрі Києва в поблизу від Хрещатика і Майдану, тому це місце є одним з найбільш популярних у столиці. Музей розташовується в одній з водонапірних веж, вік яких більше 130 років.

Тут можливо дізнатисяя про водні запаси України, про гідросферу планети, як діяльність людини впливає на екологію.  

 

Київ у мініатюрі

https://stejka.com/cache/800_600_max/park_kiev_v_miniatjure_3.jpg  

Парк Київ у мініатюрі - це відмінне місце для відпочинку, якщо ви захотіли провести час далеко від міської суєти, але в той же час не виїжджаючи за межі самого міста.

Відкрито це парк -музей в 2006 році, а знаходиться на березі Дніпра, на території Гідропарку. Тут зібрані найвідоміші пам'ятки Києва у вигляді мініатюрних макетів.

 

Національний парк та музей корупції Межигір'я

https://antikor.com.ua/foto/articles_foto/2017/04/14/162671.jpg  

Колишня резиденція українського президента Віктора Януковича в селі Нові Петрівці, під Києвом. Резиденція стала символом олігархічної та злочинної влади, показником стилю життя українських нуворишів. Музей унікальний за тематикою, масштабами, вартістю речей, які зібрані в ньому.  

 

Київська фортеця

https://stejka.com/cache/800_600_max/kievskaja_krepost_1.jpg  

Музейний комплекс створено у 1927 році на основі однієї з найбільш збережених кам'яно-земляних фортець у світі. Фортеця належала до західно-руської лінії укріплень.
У музеї знаходиться близько 17 тисяч експонатів.

Госпітальне укріплення київської фортеці це напівпідземельні споруди з товстими стінами з цегли і каменю.  

 

Будинок з химерами

https://stejka.com/cache/800_600_max/dom_s_ximerami_7.jpg  

Ця будівля одне з найбільш екстравагантних творінь архітектора Городецького, у цьому будинку він жив до 1920р.

З боку площі Івана Франка будинок шестиповерховий а з Банкової всього триповерховий - це парадна сторона, де розміщувалася квартира самого В. Городецького та його будівельна контора. Зі стін будинку виступають голови слонів і носорогів на даху сидять химери, а річкові богині Неяди мчать верхи на дельфінах. Стиль романтичний, новий модерн, і це виразилося в новому матеріалі - залізобетоні в якому виконано весь декор.

 

 

Національний академічний театр опери та балету України ім. Т. Г. Шевченка

https://stejka.com/cache/800_600_max/opernyy_teatr_1.jpg  

Одна з найвідоміших оперних і балетних сцен Європи. Будинок побудований в 1901 за проектом архітектора В. Шретера в стилі французького ренесансу на місці згорілого в 1896 р.

 

Київський академічний театр драми і комедії

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/uk/b/bf/%D0%9A%D0%B8%D1%97%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D0%BC%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D1%82%D0%B5%D0%B0%D1%82%D1%80_%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B8_%D1%96_%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D1%96%D1%97_%D0%BD%D0%B0_%D0%9B%D1%96%D0%B2%D0%BE%D0%BC%D1%83_%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B7%D1%96.jpg  

Театр у Києві, заснований наприкінці 1970-х років. Театр працює двома мовами — російською і українською (вистава «Брехня» за п'єсою Володимира Винниченка (1992, реж. Олександр Балабан) стала першою українською виставою у російськомовному театрі).

 

Національний ботанічний сад імені М. М. Гришка

https://stejka.com/cache/800_600_max/centralnyy_botani4eskiy_sad_6.jpg  

Це справжній острів краси, спокою і радості для мешканців гучного й метушливого мегаполіса. Ботанічний сад займає територію площею до 130 га на правому березі річки Дніпро. У саду росте більше 10 тисяч сортів, видів і форм рослин самого різної якості: декоративні, овочеві, кормові, лікарські та багато інших, зібрані з усіх куточків світу.  


Парк Феофанія

https://i.ytimg.com/vi/vMIEah7SlSE/maxresdefault.jpg  

Парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення. Парк «Феофанія» на сьогодні є наймолодшим та найперспективнішим місцем відпочинку для киян та гостей міста. Парк входить до складу природно - заповідного фонду України, який є складовою частиною світової системи природних територій та об`єктів, що перебувають під особливою охороною. Опікується цими землями державна установа ДУ «Інститут еволюційної екології НАН України».

 

 

  

Legal Notice:

KA2 CBHE – 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP This project has been funded with support from the European Commission. The content of the website reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.

The MoPED consortium accepts no responsibility or liability whatsoever with regard to information on external links and technical problems incurred as a result of using this site or any linked external sites.

 

Copyright Notice:

All rights reserved. The contents of this website are subject to copyright law. Reproduction is only permitted provided that the MoPED Project website is explicitly referenced in the reproduced document.